تبلیغات
مجله اینترنتی __-_-*mohajer4ever*-_-__
 
 
 
I Here For U & 4 Ever Afther

قانون کشاورز

نویسنده : mehdi mohajer | تاریخ : 09:58 قبل از ظهر - 1390/06/15

قانون کشاورز . . .


وکیلی در تعطیلات آخر هفته تصمیم می گیرد برای استراحت و شکار به روستاهای اطراف شهر برود...

پس از رسیدن به محل مورد نظر و برپا کردن چادر خود، تنفگش را برمی دارد و قصد شکار پرنده می کند. در همین حال در کنار یک مزرعه، دسته ای پرنده را در حال پرواز دیده و به سوی آنها شلیک می کند و از قضا یکی از پرنده ها داخل مزرعه می افتد.

آقای وکیل برای برداشتن پرنده ای که آن را حق مسلم خود می داند به آن طرف نرده ها پریده و پرنده را برمی دارد. در همین هنگام صاحب مزرعه از راه می رسد و با داد و فریاد به وکیل اعتراض کرده و عنوان می کند که چون این پرنده در مزرعه او افتاده، از آن اوست!

وکیل که به هیچ عنوان حاضر به گذشتن از شکار خود نبوده، به کشاورز می گوید: "لازم است بدانید من وکیل هستم. می توانم به راحتی از شما شکایت کنم و با توجه به اینکه تمام چم و خم قانون را می دانم، شک نکنید برد با من است."

کشاورز در جواب می گوید: "اما ما هم اکنون در روستا هستیم و مردم روستا در این جور منازعات قانون خود را دارند: قانونی به نام سه بار لگد زدن"!

وکیل در کمال غرور حرف کشاورز را پذیرفته و از او می خواهد این قانون را برایش توضیح دهد.

کشاورز می گوید: "وقتی چنین اختلافاتی پیش می آید، دو طرف دعوا به نوبت به یکدیگر سه بار با تمام نیرو لگد می زنند. این کار تا زمانی ادامه پیدا می کند که یکی از طرفین اعلام شکست کرده و از مجادله صرف نظر کند."

وکیل قبول می کند و کشاورز اعلام می کند که او شروع کننده است. کشاورز اولین لگد را با تمام نیرو به ران وکیل می زند. وکیل از درد فریاد می کشد و خم می شود. در این هنگام کشاورز لگد دوم را حواله شکم وکیل کرده و او روی زمین می افتد. قبل از اینکه نفس وکیل بالا بیاید، کشاورز لگد آخر را به صورت او می کوبد.

وکیل به سختی از روی زمین بلند شده و می گوید: "بسیار خوب. حالا نوبت من است..."

در این هنگام کشاورز با خونسردی پاسخ می دهد: "نیازی نیست! من تسلیمم! مسابقه تمام است. پرنده مال شما"!!!

 
دسته بندی : مطالب طنز ,