تبلیغات
مجله اینترنتی __-_-*mohajer4ever*-_-__
 
 
 
I Here For U & 4 Ever Afther

در صورت وقوع تجاوز جنسی چه کنیم ؟!

نویسنده : mehdi mohajer | تاریخ : 10:13 قبل از ظهر - 1390/06/17

در صورت وقوع تجاوز جنسی چه کنیم ؟! . . .

در صورت وقوع تجاوز جنسی چه کنیم ؟!

تجاوز جنسی زمانی است که فعالیت جنسی بدون رضایت فرد و به اجبار و زور صورت پذیرد. توجه داشته باشید، که در صورت تجاوز، این متجاوز است که مجرم است و فردی که به او تجاوز شده است چه از بعد حقوقی، چه از بعد شرعی و اجتماعی، مجرم و گناهکار نیست.
به گزارش سلامت نیوز ، کتمان موضوع از مسئولین بهداشتی، حقوقی و انتظامی به جز افزودن دامنه آسیب به شخص و نیز ادامه جرم متجاوز بدون دستگیری و مجازات فایده‌ای نخواهد داشت. در صورت وقوع تجاوز اقدامات زیر باید صورت گیرد.

۱. در اسرع وقت به متخصص زنان و زایمان و یا مرکز بهداشتی درمانی جهت دریافت دارو و آشنایی با روش‌های اورژانس پیشگیری از بارداری مراجعه کنید همچنین ارائه نمونه برای تشخیص و درمان زودرس بیماریهای مقاربتی احتمالی و نیز نمونه‌های لازم مورد نیاز از نظر پزشکی قانونی برای شناسایی مجرم لازم است.
 
همچنین پزشک درمانگر به منظور پیشگیری از ابتلا به برخی بیماریهای منتقله جنسی، برخی از آنتی بیوتیکهای لازم را تجویز می‌نماید، در صورت لزوم واکسیناسیون از نظر هپاتیت B را انجام می‌دهد و ادامه سیر درمان و ارجاعات لازم را پیگیری می‌نماید.

۲. مراجعه به مراکز انتظامی برای طرح شکایت و ارائه اطلاعات لازم در جهت دستگیری فرد متجاوز


ولی توصیه اساسی Mohajer4ever میگه که :اول شرایط رو بسنج اگر یه نفر بود تا آخرین قدرتی که داری جیغ بزن . . .ولی اگر دیدی با چند تا غول بیابونی با پراید وسط بیابون هستی توکل به خدا کن
و دستات رو دیوار ( نترس وسط بیابون هم دیوار پیدا میشه) اونا که در هر حالت تو رو می کنن پس سعی کن لذت ببری .دسته بندی : مسائل جنسی (-س.ک.سولوژی-)+انحرافات آن ,