تبلیغات
مجله اینترنتی __-_-*mohajer4ever*-_-__
 
 
 
I Here For U & 4 Ever Afther

کشتن سگها زیر شکنجه برای لذیذتر شدن گوشتشان(کره جنوبی)(25+)

نویسنده : mehdi mohajer | تاریخ : 03:26 بعد از ظهر - 1390/06/17

کشتن سگها زیر شکنجه برای لذیذتر شدن گوشتشان . . .

 (کره جنوبی کشور جومونگ و یانگم شما عزیزان شرق زده بد تر از غرب زده ها . . . )


این یه مطلب واقعی ولی بسیار بسیار بسیار ناراحت کننده و درد ناکه. از کسایی که فکر میکنن طاقتشون کمه و یا هرگونه ناراحتی روحی دارن، خواهش میکنم که این مطلب رو نخونن. اگه طاقتتون کمه، لطفا حتی یه خطشم نخونید. من خودم داغون شدم تا ترجمه و تایپش تموم شد.

(البته این ها حرف های بالا منبع هست ولی من ککم هم نگزید تازه دوتا عکس وحشتناکتر گذاشتم چون Metal تر از این حرف هستم ها ها ها . . .)خوردن گوشت سگ توی کره جنوبی یه کار خیلی معمولیه. اما این کشتن و خوردن، یه کشتن و خوردن ساده مثل گاو و گوسفند نیست. بلکه برای کشتنشون، اول آویزونشون میکنن و انقدر شکنجشون میدن تا زیر شکنجه بمیرن، برای این کار، یا دارشون میزنن، یا اونا رو انقد با سنگ و آجر یا چوب میزنن، یا انقدر بهشون شوک الکتریکی میدن تا بمیرن. این کار رو با سرعت خیلی پاین میکنن تا سگ نگون بخت بیشترین ترس ممکن رو بکنه و بیشترین زجر ممکن رو بکشه. حیوون به تدریج و با بیشترین درد ممکن میمیره.


این اعدام وحشیانه فقط به خاطر این انجام میشه که بسیاری از مردم کره معتقدن گوشت سگی که تا حد مرگ شکنجه شده هم لذیذتره و هم باعث افزایش قدرت و میل جنسی میشه.
بعضی از کره ای ها هم برای شکنجه گربه، با چکش ضربه های مکرر تو سرش میزنن، یا اونو تو کیسه میندازن و به زمین میکوبن یا با راهای دیگه زیر شکنجه میکُشنش. بعد از کشتن گربه، اونو به همراه زنجبیل و خرما و بلوط انقدر میجوشونن که آخرش مایه غلیظی به اسم گربه مایع بدست میاد که در کمال حماقت معتقدن که این ماده برای روماتیسم و دردای مفصلی خوبه.

بسیاری از مردم کره هنوز معتقدن که خوردن گوشت سگی که زیر شکنجه مرده، نیرو و میل جنسیشونو زیاد میکنه. اونا میگن که کشتن سگ به آرامی و با بیشترین ترس و درد ممکن، باعث میشه ترشح آدرنالین تو بدنشون زیاد بشه و به همین دلیل خوردن گوشتشون باعث تحریک جنسی میشه.

افراد زیادی تو کره مشغول پرورش سگ برای مصارف گوشتی هستن.


الان این یه چیز معمولیه که آدم تو قصابیا ببینه که دارن یه سگو میکشن. اگه سگ شانس بیاره همون اول با پتک میزنن تو سرش و بعد پوستشو میکنن. بعضی وقتا هم با جریان برق میکشنش و برای این کار، الکترودا رو به زبونش وصل میکنن. اما هنوز هم دار زدن، یه روش رایجه. بعدشم برای اینکه بهتر به نظر بیاد با مشعل جوشکاری پوستشو میسوزونن. گاهی اوقات تو موقع سوزوندن، حیوون هنوز زندست و از شدت درد میمیره. تمام این کارا جلوی چشم سگای دیگه ای انجام میشه که تو قفس، منتظر سرنوشت مشابهی هستن.اگرچه تو کره جنوبی گربه هم میخورن، ولی از گربه بیشتر برای ساخت دارو استفاده میکنن. گربه ها رو پرورش نمیدن. با وجود این همه گربه گرسنه که توخیابونا ریخته، احتیاجی به این کار ندارن. گربه ها رو معمولا زنده زنده با گیاهای دارویی میپزن، البته بعد از اینکه دست و پاشونو برای جلو گیری از دستو پا زدن میشکنن.یکی از اعضای انجمن حیوانات کره گزارش میکنه که وقتی داشته تو خیابون راه میرفته، از توی یه پنچره باز، زن میان سالی رو میبینه که یه گربه دستشه و داره وسط چند تا دیگ در حال جوشیدن راه میره، یهو بالای سر یکیشون می‌ایسته و گربه رو فرو میکنه تو آب جوش. گربه جیغ میکشه و سعی میکنه که بیاد بیرون ولی زن انقد فشارش میده تو آب تا بیهوش میشه، بعد از چند ثانیه دوباره گربه رو از آب در میاره؛ گربه آخرین میو رو میگه و زن دوباره اونو تو آب جوش فرو میکنه.دسته بندی : _-*عکس جلب*-_ ,