تبلیغات
مجله اینترنتی __-_-*mohajer4ever*-_-__
 
 
 
I Here For U & 4 Ever Afther

توهین و تهمت امید به محسن چاوشی . . .

نویسنده : mehdi mohajer | تاریخ : 05:57 بعد از ظهر - 1390/07/5

توهین و تهمت امید به محسن چاوشی . . .

توهین و تهمت امید به محسن چاوشی و حسادت به محبوب ترین خواننده ی ایران در برنامه ی Next Persian Star و حتما به ثانیه های آخر کلیپ دقت کنید!

 


این مطلبم بکی از سایتای بزرگ موسیقی گذاشته بود از حسین تقاضا میکنیم به جا سکوت کردن یاد بگیره


[http://www.aparat.com/v/29bf229e40eb1c7eb16fa73f544b5afb46751]
 


شب گذشته در حالی كه اتفاقی مشغول تماشای برای Next Persian Star در شبكه Tv Persia بودم پس از پایان اجرای یكی از شركت كنندگان و شنیدن نظرات داوران در مورد شركت كننده ، در حالی كه شركت كنندگان در حال ترك صحنه بودند و صدای استدیو نیز بسته نشده بود متاسفانه صدای هنرمند بزرگ كشورمان شنیده شد كه با گفتن جمله ی " حال كردین چه تیكه ای بهش انداختم ؟!! " آب سردی بر پیكر تمامی دوست دارن موسیقی و طرفداران محسن چاوشی عزیز ریخت

وی كه پس از اجرای شركت كننده به انتقاد از صدا و آهنگی كه انتخاب كرده بود پرداخت گفت " آهنگی كه شما انتخاب كرده بودید بیشتر از نظر خوندن با دستگاه و ... هست دیگه . و اینی كه دوستان انتخاب كرده بودن از اقای معین ،‌ اونا خوانندن "
حال قضاوت را به خود شما بازدید كننده گرامی میگذاریم
در حالی كه بدون شك محسن چاوشی یكی از پرطرفدار ترین خوانندگان داخل كشور می باشد به نظر شما گفتن این گونه جملات آنهم در شبكه های تلوزیونی چه عواقبی در پی خواهد داشت؟

آیا در شرایطی كه هر خواننده طرفداران سرسخت خود را دارد كه هیچ كدام بنا به عشقی كه نسبت به خواننده مورد علاقه خود دارند از موضع خود كوتاه نمی آیند و تمام تلاش رسانه های جمعی از قبیل سایت ها و ... در جهت عدم درگیری لفظی گروه های مختلف با یكدیگر و داشتن روحیه انتقاد پذیری است ،‌این گونه سخن گفتن آن هم توسط شخصیت های بزرگ موسیقی كه الگوی بسیاری از جوانان ما می باشند حاصلی جز ایجاد فضای متشنج در بین هواداران خواهد داشت ؟

آیا رسالت این شبكه در پیدا كردن استعداد های جوان با شبكه های دیگر و برنامه های مشابه یكیست؟
آیا فكر نمیكنید وقتی هنرمندان بزرگ موسیقی ایران همانند داریوش اقبالی صدای محسن چاوشی و كارهای وی را همچون چشمه ی جوشان میدانند ، موسیقی نیز امری سلیقه ای است و باید به جای تخریب یكدیگر به سلیقه ی یكدیگر احترام گذاشت؟چاوشی هم 
مثل دفعه قبل که ریاحی پور به چاوشی توهین کرد جواب این همه توهینشون فقط همون یه جملست که محسن چاوشی بهش گفت:


آنقدر بی درد زندگی نكرده ام كه با لگد ناقدی به فغان آیم

دسته بندی : سینما از -30نما- نه از *همه نما* ,