تبلیغات
مجله اینترنتی __-_-*mohajer4ever*-_-__
 
 
 
I Here For U & 4 Ever Afther

متوسط ترین داستان متوسط دنیا

نویسنده : mehdi mohajer | تاریخ : 11:56 بعد از ظهر - 1390/07/24

متوسط ترین داستان متوسط دنیا . . .  روزگاری در سرزمینی دور، جایی در متوسط ترین نقطه نسبت به خط استوا، دختر زندگی می کرد با قدی متوسط، وزنی متوسط و در یک کلام همه چیز متوسط تمام به نام سیندرلا.
 

در یکی از روزهای وسط هفته که سیندرلا بر روی چمن های پارک شهر دراز کشیده بود از دور صدای شیهه اسبان درباری را شنید، سیندرلا که قصد نداشت دردسری درست شود شروع کرد به دویدن آن هم با کفش های کتانی چینی اصل. در همین حین شاهزاده دخترک را یک نظر دید و مانند داستان معروف سیندرلا عاشق او شد و رفت پی دخترک، دخترک قصه ما هم از همه جا بی خبر از ترس شروع کرد تندتر دویدن و این همان و گیر کردن لنگه کفشش در گل همان. شاهزاده تنها دید دختر رفت به بخش متوسط نشین شهر و لنگه کفشی از او باقی ماند.

شاهزاده دستور داد که کل شهر را بگردند بلکه صاحب لنگه کفش پیدا شود.

[تا اینجای داستان را داشته باشید، سری بزنیم به قصر]

مادر شاهزاده در قصر مشغول پیدا کردن همسری برای پسر دردانه خود بود، انتظار دارید مادر شاهزاده چه شکلی باشد؟ بله! یک خال گوشتی روی دماغ، بادبزنی ژاپنی در دست، شهین و مهین هم اینور و اونورش، یک ریز هم می گفت نکبت و خاک بر سر البته بلا نسبت همه.

حالا گوش می دهیم به دیالوگ شاهزاده با مادرش:

شاهزاده: مامان من زن می خوام.

مادر: با شهین و مهین دخترای دربار رو لیست کردیم بلکه برات یکی پیدا کنیم.

شاهزاده: من اونا رو نمی خوام خودم یکی رو نشون کردم.

مادر: خاک بر سر نکبتت. حالا کی هست؟

شاهزاده: یه دختر متوسط از بخش متوسط نشین شهر.

مادر: اگه این کار رو بکنی آق والدینت می کنم. دعا می کنم به زمین گرم بخوری…

[در همین حین فراش باشی دربار وارد می شود و به شاهزاده گزارش می دهد]

فراش باشی: جناب شاهزاده ما تمام مغازه های کفش فروشی بخش متوسط نشین شهر رو گشتیم همه از همین نوع کفش می فروشن تنها تفاوت شون هم این بود یکی می گفت این ساخت ترکه یکی می گفت کره ایه. چند نفر خبره هم می گفتن باور نکنید همه ساخت چین هستن.

شاهزاده: خب که چی؟ تونستی صاحب لنگه کفش رو پیدا کنی؟

فراش باشی: خیر جناب شاهزاده، امکان پذیر نیست.

شاهزاده: با اینکه یه دل نه صد دل عاشقش شده بودم ولی بیخیالش بشید حسش نیست. از همین لیست مادر جان یکی رو برای همسری انتخاب می کنیم.

[سه سال بعد]

نویسنده : باور کنید این داستان سه سال بعد هم داشت ولی از اونجایی که من باید متوسط ترین داستان متوسط دنیا رو می نوشتم برای همین امکان کش دادن موضوع نیست به هر حال سریال 90 قسمتی نیست که تا همین جاش هم یه پند بزرگ داشت که الان می گم لطفا دوربین کلوز آپ بگیره صدای منو هم اکو کنید...

یک دو سه امتحان می کنیم...

اگه توی بخش متوسط نشین شهر هستی، اگه سیندرلا هستی، اگه می خوای همسر شاهزاده بشی، بدون رمزش اینکه که کفش پاشنه طلا بپوشی نه کفش کتونی!!
دسته بندی : حکایت و داستان , مطالب طنز ,